מפוצלים

את ספר זה כתבה: ורוניקה רות.

ביאטריס שייכת לעולם שבו יש פלגים, יש חמישה פלגים: כנות- מי ששם צריך להיות אמין ולהגיד את כל מה שהוא חושב בראשו, ידידות- מי ששם צריך להיות חברותי, הקרבה עצמית- מי ששם צריך להיות לא אנוכי ולעזור לזולת, אומץ לב- מי ששם צריך להיות מאוד אמיץ, ופלג אוריינות- מי ששם צריך להיות חכם עם הרבה ידע. כשהבנים והבנות מגיעים לגיל 16 בכל הפלגים, הם יכולים לבחור להשאר באותו פלג או ללכת לפלג אחר מי שיוצא מהפלג שלו לפלג אחר נקרא עריק לאחר שהוא עורק, הוא כאלו שלא היה בפלג הקודם, וכולם כועסים עליו.

ביאטריס וכיילב (אחיה של ביאטריס) מגיעים לגיל 16 והם חושבים לאיזה פלג להשתייך, בפלג בו ביאטריס גרה צריך להיות לא אנוכיים והיא אנוכית ביותר, צריך להקריב את עצמך למען אחרים מה שלא היא עושה אלא כיילב.

מגיע היום של טקס בחירת הפלגים וביאטריס מאוד מתלבטת באיזה פלג לבחור, בטקס קוראים בשמות בסדר הא- ב’, כשמגיע שמה של ביאטריס היא מחליטה לבחור בפלג אומץ לב… אחיה כיילב בוחר בפלג אוריינות, אביהם היה מופתע, אבל אמם הייתה מחויכת .

כשביאטריס מגיעה לפלג החדש שלה: אומץ לב. היא צריכה לקפוץ מרכבות וכדי להגיע למפקדה של אומץ לב צריך לקפוץ מגשר, לירות באנשים ועוד.

האם היא תצליח באומץ לב? את מי היא תכיר? האם היא תהיה מספיק אמיצה? האם בני משפחתה יתקשרו איתה?

אני מאוד מאוד ממליצה על ספר זה הוא מעניין מאוד, מרגש מאוד, כתוב מאוד יפה, מקווה שתהנו וכמעט בטוחה! ואני ממש מחכה לספר הבא: מורדים.

מפוצלים

 

מזיו

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


שש + = 9

What is 4 + 4 ?
Please leave these two fields as-is:
חשוב! על מנת להמשיך, השב על השאלה המתמטית הבאה. מטרתה לוודא שהנך בן אנוש:)