מעשה פלאים

את ספר זה כתב: בריאן סלזניק. כולם בעיירה יודעים שבן לא שומע באוזן אחת, הוא אוהב כוכבים וכמו שחברו הטוב אומר שהוא “חייזר”. אמו מתה בתאונת דרכים ובגלל זה בן עבר לגור ביחד עם דודתו ג’ני. לילה אחד בן שמע את דודתו מדברת עם דודו על ביתו הישן שבו הוא ואימו גרו, על כך שהם רוצים מכור אותו. ולאחר מכן הוא רואה אור מהבית הישן שלו, בן מחליט לבקר בביתו הישן לאחר שהרבה זמן לא היה שם. כשהוא נכנס לביתו הוא מריח ריח כמו של אימו, ובמקום אמו שמתה הוא רואה את בת דודתו ג’נט (הבת של דודתו ג’ני) מעשנת, כשגנ’ט רואה את בן היא אומרת לו שאם הוא לא יספר לאמה את זה שהיא מעשנת היא תעשה לו טובה. כשג’נט רוצה ללכת, בן לא רוצה ללכת מביתו והוא נשאר. בן החליט שהוא רוצה למצוא את אביו שאף פעם לא מצא אותו, ובתוך חדרה של אמו הוא מחפש רעיות שאולי יגידו לו איפה אביו. הוא מוצא סימניה בתוך ספר שבה רשום לאיילין (שם של אמו של בן) באהבה דני. לאחר שהוא רואה את זה בן חוטף מכת ברק, ומכך הוא נהיה חרש.

בבית בחולים בן מבקש מג’נט שתעשה לו טובה והיא מביאה לו מזוודה עם בגדים וכסף בלי שג’נט חושדת, הוא בורח מבית החולים וכך הוא יוצא למסע לחיפוש אחר אביו.

בספר יש שני דמויות שמסופרות גם בציור (סיפורה של רוז) וגם בכתב (סיפורו של בן), סיפורם של השניים מתנגש בהפתעה.. מה קרה לבן?

אני מאוד מאוד ממליצה לכם על ספר זה הוא מעניין ועצוב, האיורים שיש בסיפור מאוד יפים.

מזיו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


× 8 = ארבעים שמונה

What is 2 + 12 ?
Please leave these two fields as-is:
חשוב! על מנת להמשיך, השב על השאלה המתמטית הבאה. מטרתה לוודא שהנך בן אנוש:)