גנב החרבות

את ספר זה כתב: פיטר לרנג’יס. זהו ספר 3 בסדרת 39 רמזים.

דן ואיימי צריכים לטוס ליפן. בשדה תעופה כשהם רוצים לעלות על המטוס אמרו להם שכבר יש ילדים בשם שלהם ולא נותנים להם לעלות, לאחר מכן הם רואים את איאן ונטלי קברה מנופפים להם מהמטוס וצוחקים הם עם האומנת שלהם נלי! כשדן ואיימי יוצאים החוצה הם רוצים טרמפ מחפשים ופתאום מכונית גדולה עוצרת להם. בתוך המכונית הם רואים את הדוד שבגד בהם (בספר הראשון) אליסטר הו. והוא מציע להם לעשות ברית ביחד עד שהם יסיימו למצוא את הרמז הבא, הם מתלבטים מה הם יעשו ובסוף הם מחליטים להשאר עם דוד אליסטר הו כי אין להם עוד מישהו מבוגר חוץ ממנו.

דן איימי ודוד אליסטר הו עלו על המטוס הפרטי של אליסטר כשהם טסים הם רואים את המטוס של איראנה (דודה של אימיי ודן) , אליסטר הו מטעה את איראנה והיא נוסעת למקום כך שהיא לא תפריע להם יותר בדרך…

דן ואיימי מנסים לחקור על הרמז הבא שלהם בספרייה שביפן ושם הם מגלים דברים חדשים על הרמז שלהם: מסלול חייו של טויוטומי הדיושי שהיה בן למשפחת קהיל. הם מוצאים דברים עד שהם רואים שהעכבר שלהם זז מעצמו, מתכבה, ואז הם רואים את בני משפחת הולט שתופסים אותם ומכריחים אותם לגלות להם דברים חדשים על הרמז שהם מצאו, הם הולכים לרכבת התחתית ושם הם רואים חדר נסתר של היאקוזה ומשהו נורא קורה להם!! מה קרה לאיימי ודן? לנלי?

אני מאוד ממליצה על סדרה זאתי! היא מאוד מעניינת ויפה. מצחיקה ועצובה לפעמים. ומותחת מאוד.

מזיו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


× 2 = שתיים

What is 9 + 8 ?
Please leave these two fields as-is:
חשוב! על מנת להמשיך, השב על השאלה המתמטית הבאה. מטרתה לוודא שהנך בן אנוש:)