לנצח

את ספר זה כתבה: אליסון נואל. משפחתה של אוור מתה בתאונת דרכים חוץ ממנה- אוור. כתוצאה מהתאונה אוור יכולה לראות את ההילות של האנשים ולדעת על מה האנשים חושבים כשיש הרבה אנשים לדוגמא בבית הספר: אוור שמה קפוצ’ון ובתוכו יש כיס סודי שהיא תפרה ובכיס היא שמה איפוד כדי שהיא תוכל לשמוע שירים.

אחרי התאונה הנוראה שקרתה דודתה של אוור ,סאבין (תאומה של אביה) לקחה את אוור תחת חסותה, לביתה הגדול והחדש ועשתה כול מה שהיא יכלה כדי שאוור לא תהיה עצובה ובודדה, משום שאוור עברה עם סאבין לביתה היא הייתה צריכה לעבור בית ספר. בחייה הקודמים של אוור לפני התאונה היא הייתה נורא מקובלת, היו לה הרבה חברים ועכשיו בבית הספר החדש יש לה רק שני חברים שהם הכי טובים, כול שאר הילדים בכיתתה חושבים שאוור מטורללת. בחייה החדשים אחותה המתה- ריילי תמיד מתגלה לפניה ומדברת איתה על כול מני דברים כשאוור נורא בודדה שזה קצת מוזר…

יום אחד מגיע לכיתתה תלמיד חדש: דיימן. כולם רואים אותו וחושבים שהוא ממש מושלם. אוור התאהבה בו וגילתה שהוא היחיד שאוור לא יכולה לראות את ההילה שלו ואת המחשבות שלו. אוור מגלה שדיימן הוא בן אלמוות, וזה מסבך את הכול… מה יקרה בהמשך?

מזיו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


תשע + 8 =

What is 4 + 9 ?
Please leave these two fields as-is:
חשוב! על מנת להמשיך, השב על השאלה המתמטית הבאה. מטרתה לוודא שהנך בן אנוש:)