אוקסה פולוק התקווה האחרונה

את ספר זה כתבו: סנדרין וולף, ואן פלישוטה.

יום אחד פאבל פולוק ומרי פולוק החליטו שהם רוצים לעבור ללונדון ולפתוח שם מסעדה חדשה, אוקסה בתם התנגדה לכך משום שהיא רצתה להשאר בצרפת עם חבריה לכיתתה אבל כשהיא גילתה שגוס חברה הכי טוב של אוקסה גם עובר אז היא שמחה לעבור ללונדון.

ביום הראשון של בית הספר לאוקסה התברר שגוס יהיה איתה באותה כיתה כמו שהיא רצתה, מה שהיא לא רצתה הוא שהמורה שלה מר קגארו לא יהיה המחנך שלה אבל זה מה שקרה.

כשאוקסה חזרה הביתה מתוסכלת מבית הספר, דברים שהיא הסתכלה עליהם עפו בבית, יצא לה אש מהיד, אוקסה לא ידעה מה קרה לה, היא רצה לספר לגוס את מה שקרה לה, גוס לא האמין לה עד שהיא הדגימה לו.

בנוסף לכך אוקסה שמה לב שיש לה כתם ענקי על הבטן שלה היא הראתה את הכתם לסבתה דרגומירה, סבתה נורא התרגשה ואוקסה לא ידעה מדוע, דרגומירה התקשרה לאנשים בהתרגשות, ולמחרת הגיעו חברים של סבתה לפגישה, אוקסה רצתה לשמוע על מה הם דיברו מאחורי הדלת אל אוקסה לא הבינה על מה הם מדברים עד שהיא החליטה שהיא נכנסת לדלת ואומרת שלום למכרים של סבתה כשהיא רצתה ללכת אביה (פאבל פולוק) אמר לה שהם רוצים לספר לה משהו .

דרגומירה התחילה בכך שהיא אמרה לאוקסה שכול האנשים שנוכחים בחדר הם ממלכת אדפיה ארץ בלתי נראית לעין החוצנים (בני אדם) ובה יש מין ראש ממשלה שקוראים לה נשגבת שהיא שולטת על כול הארץ וקרה משהו איום לממלכה הזאת. מה קרה?

אני מאוד ממליצה על ספר זה, הוא מעניין, מצחיק, מרגש ויפה מאוד (רק הוא קצת ארוך :))

התקווה האחרונה

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


+ 7 = שתיים עשרה

What is 13 + 5 ?
Please leave these two fields as-is:
חשוב! על מנת להמשיך, השב על השאלה המתמטית הבאה. מטרתה לוודא שהנך בן אנוש:)