רעד

את ספר זה כתבה: מגי סטיווטר. במקום שבו גרה גרייס יש הרבה זאבים, כשהייתה ילדה קטנה הותקפה על ידי חבורת זאבים רעבים, היא לא ניסתה לתקוף בחזרה, היא לא עשתה כלום ופתאום בא זאב צעיר שהיה בחבורה הוא ראה אותה וריחם עליה אז הוא בא לזירה והציל אותה, הוא היה זאב מיוחד בעל עיניים צהובות.  כמעט כול עונה רואה גרייס את הזאב שלה ליד ביתה היא מרגישה אליו רגשות מיוחדים. אחרי שישה שנים גרייס הולכת לחנות הספרים ובה הזאב שלה, סם כבן אדם אבל גרייס לא מזהה אותו, הוא כן מזהה את גרייס לפי ריחה הטוב.

יום אחד ילד בשם ג’ק קאלפפר  ילד מגעיל משכבתה של גרייס נהרג, כולם חושבים שהוא נהרג כתוצאה מזאבים, אבל גרייס לא מאמינה לכולם, היא פוגשת את הזאב שלה ורואה דם על פרוותו, לא דם שלו אלא של מישהו אחר היא שואלת את זאב שלה אם הוא הרג את ג’ק קלאפפר אבל הוא רק מסתכל על גרייס ופתאום באה זאבה בצבע לבן שגרייס ראתה אותה כשהיא נתקפה על ידי הזאבים, הזאב שלה מגן עליה וגרייס בורחת הביתה.

גרייס פוגשת את הזאב שלה כבן אדם ומגלה שהוא איש-זאב שבכול שנה פעם אחת הוא יכול להפוך לבן אדם, הם מתאהבים אבל יש בעיה אחת קטנה סם לא יכול להשאר בן אדם לכול חיו.

ספר זה מתאים לילדים בני 12 ומעלה.

אני מאוד אהבתי את ספר זה!

מזיו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


5 + = שמונה

What is 2 + 9 ?
Please leave these two fields as-is:
חשוב! על מנת להמשיך, השב על השאלה המתמטית הבאה. מטרתה לוודא שהנך בן אנוש:)