מבוך העצמות

את ספר זה כתב: ריק ריידן. גריס היא הסבתא של דן בן11 ואיימי בת 14 כל שבוע הם הולכים אל גרייס. לאיימי ולדן אין הורים שניהם נהרגו, אחות של סבתא שלהם אמורה להיות השומרת שלהם לממן להם את הלימודים לממן להם את הבית והם לא יודעים מדוע גרייס סבתא שלהם לא רוצה לשמור עליהם.

גרייס נפטרה בגלל שהיא הייתה חולה בסרטן. בהלוויה שלה היו מלא בני משפחת קהיל, שם המשפחה של אמם של דן ואיימי. לקריאת הצוואה של גרייס הוזמנו מבני משפחת קהיל רק 40 אנשים מתוך כול האנשים שהוזמנו להלוויה והוזמנו הרבה…. בצוואתה גרייס רשמה: כל מי שרוצה מליון דולר שיקח מתחת לכיסא יש שובר אבל מי שרוצה להשתתף במסע בסופו של המסע למצוא פרס יותר גדול ממליון דולר שיכול לתת לשלוט על העולם. כדי להתקדם במסע אתם צריכים למצוא 39 רמזים,ואתם תצטרכו לבחור בין לבין.

דן ואיימי בחרו ללכת למסע בזמן שאנשים אחרים בחרו לקחת את הכסף. שישה צוותים יצאו למסע למצוא את האוצר הגדול ביותר, במסע אנשים יכולים למות.

לדן ואיימי מסתבר שלבני משפחת קהיל היו כל האנשים המפורסמים אילו שהמציאו דברים מאוד חשובים בהיסטורית האנושות כולה. בספר זה הם יצאו למסע למצוא 39 רמזים על מנת לקבל את הפרס הנחשק. אבל הם חייבים למצוא מבוגר אחראי כמו האומנת שלהם נלי האומנת הצעירה והמגניבה בתמורת כסף הם שואלים אותה ואחרי שהיא מבטלת על הקולג’ שלה היא באה איתם למסע הגדול.

הרמז הראשון שהם מקבלים הוא לעקוב אחרי בנג’מין פרנקלין הם מוצאים את הרמז אחרי שהם כמעט מתים כשהם מצליחים הם היו מנסים לקחת את הרמז הבא אבל האחים העשירים והערמומים נטלי ואיאן קאברה נותנים מכות רצח לדן ולאיימי. האחים דן ואיימי מצליחים לצאת בשלום מן המקום והם בנוסף מצליחים לקחת את הרמז הבא דף תווים שהם חושבים שמוצרט כתב.

הספר הבא בסדרה הוא: תו קטלני

איימי ודן

מזיו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


1 + שש =

What is 11 + 7 ?
Please leave these two fields as-is:
חשוב! על מנת להמשיך, השב על השאלה המתמטית הבאה. מטרתה לוודא שהנך בן אנוש:)