תיכון לילה

את ספר זה כתבה: סי ג'יי דוהרטי.

כריסטופר אחיה היחיד של אלי ,שהיה קשור אליה עד מאוד נעלם יום אחד כשלפני שהוא נעלם הוא כותב להוריה מכתב: אני הולך ולנצח אני לא יחזור לבית הזה.

לאחר מקרה זה לאלי היה נורא קשה ועקב כך נהגה באופן לא מקובל: ריססה את בית ספרה, היה לה תיק במשטרה ובשנה היא עברה 4 בתי ספר שונים. לאחר שאלי הושעתה מבית ספרה האחרון, אמה ואביה של אלי החליטו להביא את אלי לבית הספר ופנימיית: "קימריה". על פנימייה זאת אף אחד לא שמע עליה. כשאלי מגיעה לפנימייה היא פוגשת הרבה חברים חדשים: את סילבן החמוד עם המבטא הצרפתי, את ג'ו שהופכת להיות מיד לחברתה הטוב, ואת קרטר הזועף. להפתעתה הרבה אלי נורא נהנת להיות בפנימייה, אבל משהו מאוד מוזר : איך אלי התקבלה לפנימייה קימריה?, כי כול מישהו שלומד בפנימייה הזאת יש לו איזשהו קשר לפנימייה למשל הורים שהיו שם, אבל לאלי אין שום קשר לפנימייה כפי שאלי חושבת.

הנשף מגיע, אלי הולכת עם סילבן לנשף מאחר שהוא הזמין אותה ללכת איתו, כשהם הולכים לנשף סילבן נותן לאלי לשתות עוד ועוד יין של קימריה, לאחר מכן אלי וסילבן יוצאים החוצה וקורה משהו ממש נורא! מה קרה לאלי? מה קרה לחבריה של אלי?

אני ממליצה לכם מאוד ובחום את ספר זה! הוא נורא יפה, מעניין, מרגש ואי אפשר להפסיק לקרוא אותו…

מזיו

This entry was posted in תיכון לילה. Bookmark the permalink.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


שלוש + = 11

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

What is 4 + 9 ?
Please leave these two fields as-is:
חשוב! על מנת להמשיך, השב על השאלה המתמטית הבאה. מטרתה לוודא שהנך בן אנוש:)